X #StayHome! Take advantage of distance learning and preserve your health! Discover our teachers who give their classes online!

The Co-founders

Gaëtan Deremince

Gaëtan Deremince

Kaasasutaja ja Tegevjuht

Gaëtan keskendub firma visioonile, kasvule ja strateegiale. Ta eesmärk on paisata segi eraõpetajate tööstusharu luues Apprentusest inspireeriva koha suurte tegude saavutamiseks.

Enne Apprentuse rajamist töötas Gaëtan IT kontsultandina. Varasemalt oli ta ärijuht IT teenuste firmas Texia ning 2000 aastal lõi netipõhise laenufirma Emprunt.be (väljus 2002)

Gaëtani kirg Itaalia - ajaloo, toidu, autode ja dolce vita - vastu sundis teda alustama Itaalia keele õpinguid.

Marius Andra

Marius Andra

Kaasasutaja ja tehniline juht

Marius on Apprentuse taga olev tehniline arhitekt. Ta vastutab tarkvara selgroo eest ning implementeerib kogu nägemuse tagamaks parima kasutatavuse õpetajatele ning õpilastele.

Enne Apprentuse asutamist töötas Marius mitmeid aastaid vabakutselise veebiarendajana ning hiljem kaasasutas Cherry.ee, millest sai suurim päevapakkumiste firma Balti riikides.

Marius plaanib võtta Flaami keele tunde.

Janne Harju

Janne Harju

Kaasasutaja ja loovjuht

Janne on auhinnatud ilustraator, kes vastutab Apprentuse visuaalse külje eest. Ta on pühendunud eesmärgile luua inspireeriv ja pingavaba keskkond läbi intuitiivse disaini, mis teeb asjad kasutatavaks, kasulikuks ja ilusaks.

Enne Apprentust oli Janne vabakutseline graafiline disainer ja üks edukamaid illustraatoreid Soomes. Ta on tuntud oma lasteraamatute illustratsioonide, margikujunduste ja teleesinemiste poolest.

Jannel on plaanis võtta fotograafia alaseid kursuseid, et rahuldada oma visuaalsete kunstide kirge.

Titus

Titus

Brändihaldus, sisemine ja välimine kommunikatsioon

Tituse töö on lähedalt seotud kõigega, mis toimub Apprentuses. Ta koordineerib teed vägevate tegudeni. Ta eesmärk on luua rõõmus kasutajakogemus, milles Apprentuse õpetajad aitavad õpilastel hõlpsalt uusi oskusi omandada.

Enne Apprentust õppis Titus loovat kunsti ning ta omab doktorikraadi inim-looma suhetes.

Titus on edukas õppija. Talle meeldib hilisõhtutel tuupida ning plaanib peagi võtta muusika loomise tunde.